Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Strona powitalna

Nazwa koła z logo

 

Witamy na stronie Polskiego Związku Wędkarskiego koła nr 35 w Mikołowie.


Jeśli jesteś członkiem PZW i chesz opłacić składki członkowską i okręgową za wędkowanie w naszym kole serdecznie zapraszamy. Z naszej strony dowiesz się o  terminach i miejscu przyjmowania składek,  o terminach zebrań zarządu oraz o terminach egzaminów na kartę wędkarską. Pamiętaj, że każdy wędkarz został ubezpieczony przez Okręg od następstw nieszczęśliwych wypadków. Zakres ubezpieczenia i tryb postępowania znajdziesz na naszej stronie.

 

Jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem PZW a chcesz nim zostać umożliwimy ci to. Wszystkie niezbędne informacje na temat zasad zdawania egzaminów jak i wymaganych dokumentów oraz materiały dydaktyczne znajdziesz w zakładce "Egzaminy na kartę wędkarską".
Gdy już zdałeś egzamin i opłaciłeś składki wystarczy zapoznanie się z "Regulaminem Amatorskiego Połowy Ryb" i nad wodę.

 

Istnieje możliwość wykupienia przez internet zezwoleń okresowych dla członków PZW, osób niezrzeszonych i obcokrajowców. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat uzyskasz pod tym adresem. Przypominamy osobom niezrzeszonym, że do wędkowania na wodach ogólnodostępnych Okręgu Katowickiego ( oprócz zezwolenia ) zgodnie z "Ustawą o rybactwie śródlądowym", potrzebna jest jeszcze "karta wędkarska". Z obowiązku jej posiadania zwolnione są osoby do lat 14 i obcokrajowcy czasowo przebywający na terenie RP.

 

Informacje na temat zawodów rozgrywanych w kole znajdziesz w zakładce menu "zawody koła" i zakładkach "terminarz zawodów", "ogłoszenia o zawodach"    a o wynikach w nich osiągniętych przeczytasz w zakładce "wyniki zawodów".

 

Ponadto wszystkich interesujących się tym co dzieje się w kole zachęcamy do śledzenia naszych komunikatów i aktualności.

 

Jeśli już wędkujesz i chcesz aby z tobą wędkował twój współmałżonek lub z jakichś powodów utraciłeś dokumenty, my to załatwimy.

 

Do zbaczenia nad wodą i pamiętajcie, że każda wypuszczona ryba może nas ucieszyć jeszcze wiele razy a ta zabrana z łowiska niestety już nie.