Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Utrata dokumentów

 

Jeżeli utraciłeś, zgubiłeś, zamoczyłeś dokumenty lub żona przypadkowo je wyprała i nie nadają się do użytku możesz je odtworzyć. Wystarczy tylko pisemna prośba skierowana do koła.

 

KARTA WĘDKARSKA

Wyda ci ją organ wydający kartę właściwy dla twojego miejsca zamieszkania ( Starostwo Powiatowe ) oczywiście za opłatą na podstawie Zaświadczenia po które należy zwrócić się do koła w terminach przyjmowania składek. Procedurę załatwienia sprawy w Urzędzie znajdziesz tutaj.

 

LEGITYMACJA CZŁONKOWSKA

Zostanie wydana w kole w terminach przyjmowania składek za opłatą 5 zł. W miejscu znaczków zostanie dokonany wpis o wartości znaczków na podstawie pozycji „Listy wpłat za znaki” na której dokonałeś wpłat za znaki.

 

ZEZWOLENIE NA WĘDKOWANIE

Rozróżnia się dwa rodzaje zezwoleń:

Wtórnik” - wydawany na podstawie imiennej prośby skierowane do Zarządu Okręgu rozpatrywany przez Komisję Gospodarczą leżeli utrata zezwolenia nastąpiła na skutek przestępstwa.

Duplikat”- wydawany na podstawie imiennej prośby skierowane do Zarządu Koła jeżeli utrata zezwolenia nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia ( zgubienie, zamoczenie itp.) Duplikat nie uprawnia do połowu ryb limitowanych. Duplikat posiada numer zezwolenia taki sam jak wpisano na „Liście wpłat za znaki”.

Zasady wydawanie wtórników i duplikatów zezwoleń określa Uchwała nr 53/2017 Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z dnia 21.09.2017 roku. 

Pamiętaj wędkarzu, chroń swoje dokumenty.