Zawody Koła PZW Mikołów

Aktualności | 2016-05-30 | Publikujący: Koło PZW nr 35 Mikołów

Mecz wędkarski Łaziska - Mikołów seniorów.

Dnia 28.05.2016 roku na zbiorniku „Raj Wędkarza” w miejscowości Łaziska Górne rozegrano mecz wędkarski Łaziska – Mikołów w kategorii seniorów. W zawodach uczestniczyło po 10 zawodników reprezentujących swoje macierzyste koła.

Najlepszym indywidualnym zawodnikiem imprezy okazał się Kol. Adam Stokowski reprezentujący koło Mikołów. Drugie miejsce zajął Kol. Zbigniew Kubik reprezentujący koło Łaziska Górne a trzeci był Kol. Leszek Rozwora reprezentujący koło Mikołów.

Drużynowo podobnie jak w roku poprzednim zwyciężyło Koło PZW nr 35 w Mikołowie zdobywając 84 punkty sektorowe, przed kolegami z Koła PZW nr 81 w Łaziskach Górnych, którzy zdobyli 125 punktów sektorowych. Gratulujemy zwycięzcom. Kompletne wyniki zawodów dostępne tutaj.