Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Zawody Koła PZW Mikołów

Aktualności | 2016-06-03 | Publikujący: Koło PZW nr 35 Mikołów

W dniu 29.05.2016 roku na stawach wędkarskich „Kasia” w Mikołowie przeprowadzono zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Zarząd Koła PZW nr 35 w Mikołowie dla dzieci i młodzieży niezrzeszonej w wieku 5 do 14 lat. Mimo niezbyt sprzyjającej aury w zawodach wystartowało 30 dzieci z Mikołowa i okolic podzielonych na dwie grupy wiekowe 5-9 lat i 10-14 lat.

Mimo, że ryby były wyjątkowo kapryśne - podobnie jak aura - to prawie wszystkim uczestnikom zawodów udało się złowić jakieś rybki.

W grupie wiekowej 5-9 lat zwyciężyła Julia Murzyn, drugie miejsce zajął Robert Kocur a trzeci był Jakub Żmija. W grupie wiekowej 10-14 lat zwyciężył Bartosz Rozwora, drugie miejsce zajęła Marlena Kubista a trzecie miejsce zajął Jakub Palowski. Gratulujemy naszemu narybkowi, w końcu to oni są przyszłością naszego koła.

Z tej strony zarząd koła pragnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i sprawnego przeprowadzenia zawodów.

Pragniemy również podziękować wszystkim sponsorom, którzy wnieśli nieoceniony wkład w zorganizowanie zawodów a w szczególności Firmie Handlowo Usługowej „Wojtek”, Firmie „CICHY”, Firmie „BALSAX” oraz Piekarni „Klos”. Niestety wśród sponsorów w tym roku zabrakło Urzędu Miasta Mikołów, który to mimo zapewnień burmistrza nie dołożył ani złotówki.

Klasyfikacja końcowa zawodów oraz wyniki innych rozegranych zawodów dostępne w zakładce "wyniki zawodów koła".

Zdjęcia z zawodów dostępne w naszej galerii.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.