Egzaminy na kartę wędkarską

Komunikaty | 2016-06-02 | Publikujący: Koło PZW nr 35 Mikołów

UWAGA WĘDKARZE!!!!! Jeżeli wasze dzieci, wnuki są w wieku do 16 lat i są zainteresowane łowieniem ryb a nie wstąpiły jeszcze w szeregi Polskiego Związku Wędkarskiego zapraszamy do nas. Dla tej grupy wiekowej nie ma opłaty egzaminacyjnej na kartę wędkarską. Jeśli dziecko nie ukończyło jeszcze 14 lat nic nie szkodzi. Wydamy zaświadczenie o zdanym egzaminie, które można wykorzystać gdy dziecko osiągnie wymagany wiek. Wszystkie niezbędne informacje na temat zdawania egzaminów na kartę wędkarską oraz materiały dydaktyczne znajdziecie w zakładce „Egzaminy na kartę wędkarską”. Ponadto zgodnie z Uchwałą 22/2016 P.Z.O. nie pobierzemy wpisowego od członka uczestnika a opłata za "ochronę i zagospodarowanie wód” wyniesie 0 zł. Jedynymi opłatami jakie poniesie nowo wstępujący członek uczestnik to opłata za „wydanie karty wędkarskiej” ( jeśli ukończył 14 lat ) i opłata członkowska w wysokości 18 zł ( legitymacja jest również bezpłatna ). Śpieszcie się, warto wykorzystać okazję bo czas nieubłaganie biegnie naprzód.