Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Uprawnienia do wędkowania dla współmałżonka.

Komunikaty | 2016-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 35 Mikołów

 

UWAGA WĘDKARZE!!!!! Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Okręgu podjął Uchwałę nr 45/2016 o rozszerzeniu uprawnień do wędkowania na współmałżonka członka PZW. Członek PZW, który wniesie składkę członkowską i okręgową, ma prawo udostępnić współmałżonkowi posiadającemu kartę wędkarską, jedną wędkę do wędkowania, w granicach przysługującego mu stanowiska i limitu połowu, bez konieczności wnoszenia przez współmałżonka składki członkowskiej i okręgowej, pod warunkiem uzyskania imiennego zezwolenia od uprawnionego do rybactwa. Powyższe ma wyłącznie zastosowanie przy wędkowaniu dopuszczającym łowienie na dwie wędki.

Informujemy, że zezwolenia dla współmałżonków będą wydawane w kasie Okręgu PZW w Katowicach na podstawie wniosku skarbnika koła o udzielenie kredytu w znaczkach członkowskich na rok 2016.

Wszystkich chętnych do uzyskania takiego zezwolenia dla współmałżonka prosimy o składanie zapotrzebowań pod adresem e-mail grzegorzgas@wp.pl lub mikolow35@pzw.com.pl w celu sporządzenia wniosku. W miarę spływania zapotrzebowań na zezwolenia postaramy się o jak najszybsze sprowadzenie ich do koła. O terminie i miejscu wydawania zezwoleń dla współmałżonków poinformujemy w oddzielnym komunikacie.                           Zarząd koła PZW Mikołów.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.