Zawody Koła PZW nr 35 Mikołów

Zawody Par Małżeńskich 2016

Powiadom znajomego:

W dniu 26.06.2016 roku na zbiorniku Kasia w miejscowości Mikołów rozegrano zawody wędkarskie Par Małżeńskich Miasta Mikołowa zorganizowane przez Zarząd Koła PZW nr 35 w Mikołowie. Mimo niezbyt sprzyjającej pogodzie zawody udało się rozegrać i wszystkim uczestnikom zawodów udało się złowić ryby.

Zwyciężyła  para Mariola i Marusz Sojka, drugie miejsce zajęła para Barbara i Mieczysław Fąferek a trzecie miejsce zajęła para Jolanta i Radosław Stolicki. Gratulujemy zwycięzcom.

Z tej strony zarząd koła pragnie podziękować Burmistrzowi Miasta Mikołowa za wkład sponsorski w zorganizowanie zawodów w imieniu własnym i w imieniu startujących w zawodach par.

Klasyfikacja końcowa zawodów dostępna tutaj. Wyniki innych rozegranych do tej pory zawodów dostępne w zakładce "wyniki zawodów koła".